Plastik Bufferler

Plastik Bufferler

Plastik Klipsler

Plastik klipsler, müşterilerimizin üretmiş olduğu boru, hortum gibi parçaların üretim, depolama, birim aktarımı gibi safhalarında kolaylık sağlaması adına kullanılan fonksiyonel parçalardır. POM, Polipropilen gibi hammaddelerle üretilen klipslerin hammaddeleri  IMDS verileri  içerisinde kayıtlıdır. Farklı ölçüleride ve fonksiyonlarda üretilir.

Plastik Klipsler

Plastik Hortum Tapaları

Müşterilerimizin üretmiş olduğu fren hortumu gibi otomobil parçalarının dış etkenlerden izole bir duruma gelmesini sağlamak adına kullanılan bu tapalar Polietilen, polipropilen, PVC gibi hammaddelerle üretilir. Üretim aşamasında kullanılan tüm hammaddeler IMDS verileri içerisinde kayıtlıdır. Bu tapalar talep doğrultusunda  farklı ebat ve fonksiyonlarda üretilir.

Plastik Hortum Tapaları

Plastik Boru & Rakor Tapaları

Boru ve rakor tapaları, müşterilerimizin ürettiği boru, hortum gibi otomobil parçalarının uç kısımlarına takılan, boru ve hortumların iç kısımlarına herhangi bir yabancı cismin girmemesini sağlayan fonksiyonel ürünlerdir. Ürünlerimiz genellikle Yumuşak PVC  ve düşük yoğunluklu Polietilen ile üretilip, kullanılan her hammadde IMDS verilerinde kayıtlıdır. Ürünlerimiz talep doğrultusunda çeşitli ebatlarda ve fonksiyonlarda üretilir.

Plastik Rakor Tapalari

Adres Bilgileri

  • Telefon: (0216) 597 27 22
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Kavakpınar Mahallesi, Vatan Cad & Kavakpınar Sanayi Sitesi No:16 D:A Blok, 34899 Pendik/İstanbul

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun