Kurumsal

Toplam kalite standartlarında hizmet sunmak için oluşturduğumuz kurum kültürü, tüm çalışanlarımızın en temel mesleki değerlerinden biridir. Ekip ruhunu tam anlamıyla yaşamak ve yansıtmak müşteri memnuniyeti oluşturmanın en önemli adımlarından biridir. Sürecin her bir saniyesinin değerli olduğu bilinciyle, hizmetimizi daha yüksek kalitede sunmak için ölçme-değerlendirme faaliyetlerine önem veriyoruz.

Ticari faaliyetlerimize başladığımız günden beri “ölçemediğimiz şeyi geliştiremeyiz” ilkesinden hareketle, profesyonel bir kalite anlayışı yerleştirerek öz değerlendirmemizi yapıyoruz. Eksik olduğumuz noktaları yine kendimiz bilimsel ilkelerden faydalanarak tamamlıyor, hizmet sunduğumuz her değerli müşterimizi çözüm ortaklığımızın en kıymetli ferdi olarak sürece dahil ediyoruz.

about us banner

Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini sürdürmelerini sağlamak adına hizmet içi eğitimler düzenleyerek, motivasyonlarının en üst seviyede olmasına dikkat ediyoruz. Firmamızın tüm birimlerinde çalışan tüm personelimiz toplam kalite anlayışını benimseyerek sürekli gelişimi sağlamayı amaç edinmektedir.

Sektörümüzün öncü kuruluşlarından biri olmayı hedefleyerek çıktığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Demplast firması olarak en nitelikli plastik boru-rakor tapaları, plastik hortum tapaları, plastik klipsler, plastik bufferler ile hizmetinizdeyiz.

Plastik yardımcı malzemeler üretimi konusunda sektöründe aranan bir firma olarak zoru başarmayı tercih ettik. Nihai hedefimiz sektöründeki öncü kuruluşlardan biri olarak önce ülke çapında daha sonra uluslar arası arenada fikri sorulan ve ürünleri pazarlanan bir firma olmaktır.

ISO 9001:2015 kalite güvence sistemine sahip güzide kuruluşlardan biri olarak, plastik sanayi sektöründe ihtiyaç duyulan ürünleri en kaliteli ve dayanıklı şekilde imal ederek, parçalarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi sağlam olmasını sağlıyoruz. Üretim kapasitemizi geliştirecek kalite politikaları üreterek sektörümüze katkıda bulunacak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tüm önlemleri alarak iş kazalarının ve meslek hastalıklarının minimize edilmesi ve daha üst hedef olarak sıfıra indirilmesi amacını taşıyoruz. İş ortaklığı yürüttüğümüz tüm paydaşlarımızla birlikte çevreyi koruyucu önlemler üzerinde önemle duruyoruz.

Adres Bilgileri

  • Telefon: (0216) 597 27 22
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Kavakpınar Mahallesi, Vatan Cad & Kavakpınar Sanayi Sitesi No:16 D:A Blok, 34899 Pendik/İstanbul

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun