Hizmetlerimiz

Müşteri Odaklılık

Firmamız mevcut müşterilerinin taleplerini gerçekleştirmek, sürdürmek ve geliştirmek adına gerekli motivasyonu daima sağlamaya gayret eder.

Müşteri odaklı çalışan firmamızın misyonu, müşteri talepleri doğrultusunda daima gelişmek, değişmek, kendini yenilemek ve mevcut müşterilerine yenilerini eklemektir.

Üretim

Firmamız İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini esas alarak, üretimini  ileri teknoloji yerli ve ithal enjeksiyon makinaları ile gerçekleştirir. Üretim esnasında en önemli husus iş sağlığını ve güvenliğinin sağlamaktır, bu doğrultuda iş sağlığı ve güvenliği mevzuatları harfiyen yerine getirilir. Üretirken sadece müşterilerini, tedarikçilerini ve kendisini değil, bulunduğu ülkeyi ve doğayı da önemseyen firmamız, doğa dostu bir geri dönüşüm sistemini elinde bulundurduğu geri dönüşüm makinaları ile gerçekleştirir.

demplast hizmetlerimiz

Zamanında ve Güvenli Sevkiyat

Firmamız, sevkiyat ve teslimlerin sözleşmede belirtilen süreler içerisinde güvenli ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi adına gerekli süreç planlama, gerçekleştirme, takip organizasyonlarına sahiptir ve bu organizasyonları daima yerine getirir.

Satış Sonrası Destek

Firmamız ürünlerin satış ve teslim süreçleri sonrası müşterilerin talep ve şikayetlerini daima dikkate alır ve bu doğrultuda hareket eder. Müşterileri ile iletişimini satış ve teslim süreçleri sonrasında da sürdürür ve her türlü talebe hızlı bir şekilde cevap verme gayreti gösterir.

Adres Bilgileri

  • Telefon: (0216) 597 27 22
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Kavakpınar Mahallesi, Vatan Cad & Kavakpınar Sanayi Sitesi No:16 D:A Blok, 34899 Pendik/İstanbul

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun